Webinar3

Play Video
РЕФОРМА СТАРШОЇ ПРОФІЛЬНОЇ ШКОЛИ: РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ЛІЦЕЮ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПНОСТІ, ПРОБЛЕМИ ВПРОВАДЖЕННЯ
25 травня 2023 року (чт) о 15:00 Шведсько-український проєкт «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International) провів вебінар на тему: «Реформа старшої профільної школи: розробка моделей ліцею, забезпечення доступності, проблеми впровадження»
У вебінарі візяли участь:
Лілія Гриневич, перший проректор Київського університету ім. Бориса Грінченка – Вступне слово про роль старшої профільної школи в контексті реформи «Нова українська школа».
Павло Хобзей, директор Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти – модератор заходу.
Дмитро Завгородній, заступник Міністра освіти і науки України – Про роль ефективної мережі академічних і профільних ліцеїв у забезпеченні доступу до якісної освіти.
Ян Герчинський, експерт Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» – Про моделі профільного ліцею.
Андрій Залівський, голова Червоноградської міської ТГ – Про досвід формування мережі закладів освіти з виокремленням ліцею в територіальній громаді.
Ельміра Перепелиця, начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Хмельницької області – Про уроки і результати реформування мережі старшої профільної школи
Наталія Митошоп, начальник відділу освіти Володимирської міської ради Волинської області – Про організацію системи профорієнтаційної роботи у школах громади для допомоги здобувачам освіти у виборі профільного навчання.
Анатолій Остапенко, директора Володимирецького ліцею “Колегіум” Рівненської області – Про особливості функціонування академічного ліцею.
Олег Фасоля, керівник компоненту підтримки освіти на місцевому та регіональному рівнях Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» – Про напрацювання проєкту і представлення корисних методик для формування сучасної мережі профільних ліцеїв.
 
4. Презентація Наталії Митошоп, начальниці відділу освіти Володимирської міської ради Волинської області – Про організацію системи профорієнтаційної роботи у школах громади для допомоги здобувачам освіти у виборі профільного навчання.
5. Презентація Анатолія Остапенка, директора Володимирецького ліцею “Колегіум” Рівненської області – Про особливості функціонування академічного ліцею.

Окремі відео виступів спікерів вебінару та відповіді на запитання

Play Video
Павло Хобзей - вступне слово
Play Video
Ян Герчинський - Мережа профільних ліцеїв: сподівання та виклики
Play Video
Дмитро Завгородній - Роль ефективної мережі академічних і профільних ліцеїв у забезпеченні доступу до якісної освіти
Play Video
Андрій Залівський - Про досвід формування мережі закладів освіти з виокремленням ліцею в територіальній громаді
Play Video
Ельміра Перепелиця - Уроки і результати реформування мережі старшої профільної школи
Play Video
Наталія Митошоп - Про організацію системи профорієнтаційної роботи у школах громади для допомоги здобувачам освіти у виборі профільного навчання
Play Video
Анатолій Остапенко - Про особливості функціонування академічного ліцею
Play Video
Олег Фасоля - Головні виклики, які стоять перед процесом реформування старшої школи. Напрацювання проєкту «Підтримка децентралізації в Україні»
Play Video
Павло Хобзей - запитання-відповіді