Webinar2

Play Video

26 квітня 2023 року о 15:00 Шведсько-український проєкт «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International) провів вебінар на тему: «Формування ефективної мережі закладів освіти у місцевих громадах».

У вебінарі візьмуть участь:
Лілія Гриневич, перший проректор Київського університету ім. Бориса Грінченка – Вступне слово про роль ефективності мережі шкіл під час війни і в повоєнний період.
Павло Хобзей, директор Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти – модератор заходу.
Олег Фасоля, керівник компоненту підтримки освіти на місцевому та регіональному рівнях Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» – Про загальні рекомендації щодо моделі формування ефективної мережі в громадах.
Сергій Пазюк, заступник директора з науково-педагогічної роботи Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти – Про підходи до аналізу мережі закладів освіти і її моделювання на рівні місцевих громад.
Анатолій Тимчук, Староушицький селищний голова Кам’янець-Подільського району Хмельницької області – Про успішний досвід оптимізації мережі в процесі консолідації громади, її значення для розвитку громади.
Наталія Тонконог, начальник відділу освіти, молоді та спорту Носівської міської ради Ніжинського району Чернігівської області – Про проведення оптимізації під час воєнного стану та міжмуніципальне співробітництво.
Сергієнко Володимир, директор Солонянського ліцею Солонянської селищної громади Дніпропетровського району Дніпропетровської області – Про функціонування опорної школи, контингент якої в результаті оптимізації зріс удвічі.
Олена Могила, завідувачка Надіївської філії Солонянського ліцею Солонянської селищної громади Дніпропетровського району Дніпропетровської області – Про перетворення школи у філію: подолання опору і нові переваги.
Войтек Мархлєвськи, експерт Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» – Про ефективні комунікації з різними цільовими групами у громаді при проведенні змін у мережі закладів освіти.
Інна Білик, експертка Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» – Про портал “Ресурс освіти новим громадам”

Окремі відео виступів спікерів вебінару та відповіді на запитання

Play Video
Павло Хобзей - вступне слово
Play Video
Олег Фасоля – Про загальні рекомендації щодо моделі формування ефективної мережі в громадах
Play Video
Сергій Пазюк – Про підходи до аналізу мережі закладів освіти і її моделювання на рівні місцевих громад
Play Video
Анатолій Тимчук – Про успішний досвід оптимізації мережі в процесі консолідації громади, її значення для розвитку громади
Play Video
Наталія Тонконог – Про проведення оптимізації під час воєнного стану та міжмуніципальне співробітництво
Play Video
Сергієнко Володимир – Про функціонування опорної школи, контингент якої в результаті оптимізації зріс удвічі
Play Video
Олена Могила – Про перетворення школи у філію: подолання опору і нові переваги
Play Video
Войтек Мархлєвськи – Про ефективні комунікації з різними цільовими групами у громаді при проведенні змін у мережі закладів освіти
Play Video
Інна Білик – Про портал “Ресурс освіти новим громадам”
Play Video
Запитання-відповіді