Про SALAR International

SALAR International була створена як дочірня компанія SALAR у відповідь на великий попит на міжнародному рівні у практичних прикладах шведської моделі місцевого самоврядування. SALAR International підтримує розвиток систем місцевого самоврядування у країнах, що розвиваються, та країнах перехідного періоду.

Сильною стороною SALAR International є знання шведського винятково децентралізованого державного сектору, а також величезний досвід проведення децентралізації у різних країнах і контекстах. SALAR International будує свою допомогу на глибокому розумінні потенціалу для розвитку, і завжди адаптує свої зусилля до місцевого контексту.

Проекти SALAR International, як правило, пов’язані з реформами децентралізації і часто реалізуються в країнах, які здійснюють різного роду трансформації. Організація набула широкого міжнародного досвіду в таких сферах, як місцева демократія і врядування; місцевий і регіональний розвиток; політики децентралізації; підтримка асоціацій місцевого самоврядування; послуги і тренінги з питань європейської інтеграції, а також розбудова спроможностей, пов’язаних з усіма згаданими сферами.

Більше інформації за посиланням https://salarinternational.se/